Daha Zengin İçeriklere Ulaşmak İçin

Üye Olmak İstermisiniz?

Sizde Üye Olup The Lord of the Rings'in Çizgi Filmine Sahip Olabilirsiniz!!!

lotroturka@gmail.com adresini ister messengerınıza ekleyerek isterseniz gmail talk üzerinden sorun anında cevaplayalım.

Giriş Yaptıktan Sonra LotRo TurKa Çekilişine Katılabilirsiniz...

Daha Zengin İçeriklere Ulaşmak İçin

Üye Olmak İstermisiniz?

Sizde Üye Olup The Lord of the Rings'in Çizgi Filmine Sahip Olabilirsiniz!!!

lotroturka@gmail.com adresini ister messengerınıza ekleyerek isterseniz gmail talk üzerinden sorun anında cevaplayalım.

Giriş Yaptıktan Sonra LotRo TurKa Çekilişine Katılabilirsiniz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
The Lord of The Rings Animasyon Filmini İzlemek İçin Üye Olmak İstermisiniz?
Rehber Bölümlerindeki Konulara Misafirlerin Cevap Yazmasına Geçici Bir Süre İçin İzin Verilmiştir!!!

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım)

2 posters
YazarMesaj
TheConqueror
Yönetici
Yönetici
TheConqueror

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım)   Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 12:06 pm

LotRo'ya Üye Olmak

LotRo'ya üye olmak için dolduracağınız foruma Bu Linkten ulaşabilirsiniz.

Karşılaşacağınız Ekran Aşağıdadır.

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) Caps11

Doldurulması gereken alanları doldurduktan sonra Create Account butonunu tıklıyoruz.

Karşılaşacağınız Ekran Aşağıdadır.

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) Caps210

Download Game butonuna tıkladığınızda gelen pencereden dosyayı kaydet butonuna basıyoruz ve bilgisayarımıza yaklaşık 1.8 MB boyutunda bir dosya inecek.

İndirdiğimiz dosyayı açtığınızda karşınıza aşağıdaki ekran gelecek.

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) Caps310

I agree butonuna basıp devam ediyoruz. (Bir takım dosyaları hazırlayana kadar bekliyoruz.)

Karşınıza gelen ekran

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) Caps410

Gerekli işlemi yaptıktan sonra next butonuna basıyoruz. Ve oyun kurulum dosyaları inmeye başlıyor bu süre bağlantı hızınıza göre büyük farklılıklar göstermektedir.

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) 110

Oyunu Download ettikten sonra oyunun kurulum dosyası içindeki setup dosyasını açıyoruz daha sonra yukarıdaki resimde olduğu gibi "Next" butonuna basıyoruz.

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) 210

Daha sonra önümüze gelen sayfada resimde yuvarlak içine aldığım "I accept the agreement" seçeneğine tıklıyoruz ve " I Agree" deyip devam ediyoruz.

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) 310

Burada ise bize "DirectX9.0c" yi yüklemek istediğimizi soruyor bunada "Next" deyip devam ediyoruz.

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) 410

Artık oyunumuz yüklenmeye başladı. Yükleme bilgisayarınızın hızına göre değişebilir.Yükleme bittikten sonra "Finish" diyip yüklemeyi bitiriyoruz.

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) 510

Oyunun Kurulumu bittikten sonra oyunun kısayolu Masaüstüne geliyor onu açtıktan sonra karşımıza oyunun Launcher'ı açılıyor ve yukarıdaki resimde olduğu gibi Update yapıyor. Update'in tamamlanması internetinizin hızına göre değişiklik gösteriyor.

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) 611

Update bittikten sonra karşımıza daha önce aldığımız Kullanıcı adı ve şifreyi girmemiz gerekiyor.

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) 710

Kullanıcı adımızı ve şifremizi girdikten sonra oynayacağımıız dünyayı seçmemiz gerekiyor. Yukarıdaki resimde kırmızı kare ile işaretlenmiş yerden oynayacağımız dünyayı şeçtikten sonra "Play" tuşuna basarak Lotro'ya giriş yapabilirsiniz.

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) 810

Ve son olarak başka bir dünyada oynamak isterseniz yukarıdaki resimde göstermiş olduğumuz gibi "Enter last-played Word "[EN] Gilrain" (burada sizin en son girdiğiniz dünya yazıcaktır.) bunu iptal etmeniz gerekiyor aksi halde şifrenizi girer girmez direkt olarak oyunu giriş yaparsınız.

İYİ OYUNLAR
kolerra
Rookie
kolerra

MesajKonu: Geri: Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım)   Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 1:45 pm

keske türkçe olsaydı bu oyun kurulumu baya uzun ya Very Happy
TheConqueror
Yönetici
Yönetici
TheConqueror

MesajKonu: Geri: Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım)   Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım) Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 4:39 pm

Pek zorlanmazsın ufak bir ingilizceyle bile oynanabiliyor biraz konudan uzak kalıyorsun okadar.

Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» balikcilik ~resimli anlatim~
» Ev Satın Alma Rehberi
» Traits Alma Rehberi
» Burglar Sınıfı Skill Rehberi
» Emote Nedir? & Emotes Rehberi