Daha Zengin İçeriklere Ulaşmak İçin

Üye Olmak İstermisiniz?

Sizde Üye Olup The Lord of the Rings'in Çizgi Filmine Sahip Olabilirsiniz!!!

lotroturka@gmail.com adresini ister messengerınıza ekleyerek isterseniz gmail talk üzerinden sorun anında cevaplayalım.

Giriş Yaptıktan Sonra LotRo TurKa Çekilişine Katılabilirsiniz...

Daha Zengin İçeriklere Ulaşmak İçin

Üye Olmak İstermisiniz?

Sizde Üye Olup The Lord of the Rings'in Çizgi Filmine Sahip Olabilirsiniz!!!

lotroturka@gmail.com adresini ister messengerınıza ekleyerek isterseniz gmail talk üzerinden sorun anında cevaplayalım.

Giriş Yaptıktan Sonra LotRo TurKa Çekilişine Katılabilirsiniz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
The Lord of The Rings Animasyon Filmini İzlemek İçin Üye Olmak İstermisiniz?
Rehber Bölümlerindeki Konulara Misafirlerin Cevap Yazmasına Geçici Bir Süre İçin İzin Verilmiştir!!!

İsengard Quest pack i almak istiyorum ama kredi kartını kullanmadan bunu yapmanın bir yolu varmıdır ?

2 posters
YazarMesaj
hayru
Rookie
hayru

İsengard Quest pack i almak istiyorum ama kredi kartını kullanmadan bunu yapmanın bir yolu varmıdır ? Empty
MesajKonu: İsengard Quest pack i almak istiyorum ama kredi kartını kullanmadan bunu yapmanın bir yolu varmıdır ?   İsengard Quest pack i almak istiyorum ama kredi kartını kullanmadan bunu yapmanın bir yolu varmıdır ? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 21, 2011 9:57 pm

Ne bileyim bir mazada satılıyor mu falan ( taksim/istiklal) civarında, eğer böyle bir opsiyon yoksa kolayca bu işi nasıl yaparım biri açıklayabilir mi ? Daha önceden bunun için post varsa kusuruma bakmayın search te bulamadım da :S
Şimdiden teşekkürler
TheConqueror
Yönetici
Yönetici
TheConqueror

İsengard Quest pack i almak istiyorum ama kredi kartını kullanmadan bunu yapmanın bir yolu varmıdır ? Empty
MesajKonu: Geri: İsengard Quest pack i almak istiyorum ama kredi kartını kullanmadan bunu yapmanın bir yolu varmıdır ?   İsengard Quest pack i almak istiyorum ama kredi kartını kullanmadan bunu yapmanın bir yolu varmıdır ? Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 1:42 pm

Maalesef kredi kartı kullanmadan alışveri yapman mümkün değil. Belki bazı internet kafeler yardımcı olmak amacıyla parayı peşin alarak kendileri ödemeyi yaparak alışverişinizi gerçekleştirebilir. Çevrenizdeki cafelerde online oyunlara ağırlık veren varsa bir şansınızı deneyin derim.
hayru
Rookie
hayru

MesajKonu: Geri: İsengard Quest pack i almak istiyorum ama kredi kartını kullanmadan bunu yapmanın bir yolu varmıdır ?   İsengard Quest pack i almak istiyorum ama kredi kartını kullanmadan bunu yapmanın bir yolu varmıdır ? Icon_minitimePerş. Eyl. 22, 2011 6:21 pm

Teşekkürler, kredi kartıyla hallettim.
TheConqueror
Yönetici
Yönetici
TheConqueror

MesajKonu: Geri: İsengard Quest pack i almak istiyorum ama kredi kartını kullanmadan bunu yapmanın bir yolu varmıdır ?   İsengard Quest pack i almak istiyorum ama kredi kartını kullanmadan bunu yapmanın bir yolu varmıdır ? Icon_minitimeCuma Eyl. 23, 2011 12:40 am

Hayırlı olsun halletmenize sevindim

İsengard Quest pack i almak istiyorum ama kredi kartını kullanmadan bunu yapmanın bir yolu varmıdır ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rise of isengard'la gelicekler
» Lotro'da At Almak
» Skill Almak
» LotRo da Pet - Hayvan Almak
» Expansion Packs & Quest Packs & Skirmishes