Daha Zengin İçeriklere Ulaşmak İçin

Üye Olmak İstermisiniz?

Sizde Üye Olup The Lord of the Rings'in Çizgi Filmine Sahip Olabilirsiniz!!!

lotroturka@gmail.com adresini ister messengerınıza ekleyerek isterseniz gmail talk üzerinden sorun anında cevaplayalım.

Giriş Yaptıktan Sonra LotRo TurKa Çekilişine Katılabilirsiniz...

Daha Zengin İçeriklere Ulaşmak İçin

Üye Olmak İstermisiniz?

Sizde Üye Olup The Lord of the Rings'in Çizgi Filmine Sahip Olabilirsiniz!!!

lotroturka@gmail.com adresini ister messengerınıza ekleyerek isterseniz gmail talk üzerinden sorun anında cevaplayalım.

Giriş Yaptıktan Sonra LotRo TurKa Çekilişine Katılabilirsiniz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
The Lord of The Rings Animasyon Filmini İzlemek İçin Üye Olmak İstermisiniz?
Rehber Bölümlerindeki Konulara Misafirlerin Cevap Yazmasına Geçici Bir Süre İçin İzin Verilmiştir!!!

balikcilik ~resimli anlatim~

YazarMesaj
emmirhansilver
Rookie
emmirhansilver

balikcilik ~resimli anlatim~ Empty
MesajKonu: balikcilik ~resimli anlatim~   balikcilik ~resimli anlatim~ Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 11:24 pm

Hobby/Balıkçılık
İlk olarak Breedeki Hobby Master ile konuşarak hobi edinebiliyorsunuz. Hobi'yi aldığınız zaman envarterinize bir tane olta geliyor.Bu skilli kullanmak için Karakterinize girip.
Alıntı :

balikcilik ~resimli anlatim~ Screenshot00003w
Yukarıdaki gibi bölüme giriyorsunuz "Hobby" 'ye geliyorsunuz orda bulunan olta kancası şeklinde bir skill var ona basılı tutup skill bar'a sürükleyin daha sonra bir göl kıyısına gidip envarterde bulunan oltamızı takıyoruz.Bundan sonra istediğimiz gibi bir suya gidip skill barımıza koyduğumuz skillimize basıyoruz ve karakterimizi oltasını suya fırlatıyor balık oltaya takıldığı zaman tekrar aynı bastığımız skille basıyoruz (hızlı davranmanız gerekiyor 3-4 saniye içinde balık oltadan kurtulabiliyor) ve karakterimiz oltayı çekiyor böylece envarterde bir balık oluyor.Ilk baslarda paslı bıçak ve zorun tutabilisiniz ama korkmayin.
Alıntı :

balikcilik ~resimli anlatim~ Screenshot00003w
Yukarıdaki gibi 200 e kadar dolan bir bar var o doldukca daha iyi baliklar tutabiliniyor.Özellikle Evendim'deki manzaraya bakarak balık tutmak ayrı bir güzel.
Evinizin Duvarına Balık Asmak
Duvara balık asmak için balık tutuyorsunuz.Barter item düşerse bilin ki duvara balık asabileceğiz.ilk olarak barter item tutmalıyız.Tuttukta sonra Bree'deki Fishing Taxsidermist'e giderek Barterı vereceğiz sonra envantere bir balık tablosu gelicek.Bu tabloyu eve girip decorations'a tıklayıp duvarlardan birine tıklayıp balık tablosuna sağ tıklayın ve düzenlemeleri yaptıktan sonra duvarınızda koleksiyonunu yapabileceğiniz tablolar olucak.
Buda benim Questteyken balık tuttuğum zaman...
Alıntı :

balikcilik ~resimli anlatim~ Screenshot00001ss

balikcilik ~resimli anlatim~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üye Olmak, İndirme ve Kurulum Rehberi (Resimli Anlatım)
» Balıkçılık