Daha Zengin İçeriklere Ulaşmak İçin

Üye Olmak İstermisiniz?

Sizde Üye Olup The Lord of the Rings'in Çizgi Filmine Sahip Olabilirsiniz!!!

lotroturka@gmail.com adresini ister messengerınıza ekleyerek isterseniz gmail talk üzerinden sorun anında cevaplayalım.

Giriş Yaptıktan Sonra LotRo TurKa Çekilişine Katılabilirsiniz...

Daha Zengin İçeriklere Ulaşmak İçin

Üye Olmak İstermisiniz?

Sizde Üye Olup The Lord of the Rings'in Çizgi Filmine Sahip Olabilirsiniz!!!

lotroturka@gmail.com adresini ister messengerınıza ekleyerek isterseniz gmail talk üzerinden sorun anında cevaplayalım.

Giriş Yaptıktan Sonra LotRo TurKa Çekilişine Katılabilirsiniz...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
The Lord of The Rings Animasyon Filmini İzlemek İçin Üye Olmak İstermisiniz?
Rehber Bölümlerindeki Konulara Misafirlerin Cevap Yazmasına Geçici Bir Süre İçin İzin Verilmiştir!!!

Belki biraz şey ama site (bana göre) cok fazla reklam içermiyor fakat öyle gözüküyor

2 posters
YazarMesaj
ss4met
Rookie
ss4met

Belki biraz şey ama site (bana göre) cok fazla reklam içermiyor fakat öyle gözüküyor  Empty
MesajKonu: Belki biraz şey ama site (bana göre) cok fazla reklam içermiyor fakat öyle gözüküyor    Belki biraz şey ama site (bana göre) cok fazla reklam içermiyor fakat öyle gözüküyor  Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 10:41 pm

1-Demek istediğim Mesela Şu google araması olmaya bilir onun altindaki anketlerde ha illaki olacak Forumda olmasın mümkünse çünkü daha sitede 20 kişimi ne var Benim bildiğim reklamlara tiklandikça oluyor 20 kişidende tiklanmasini beklemek biraz zor tabiki sizde haklisiniz siteyi yeni açmişşiniz fakat sitede mümkünse hiç reklam olmasın benim işteğim
2-Sitenizin adına göre sadecene lord of the rings online olması gerekmez bana göre(Diğer yüzüklerin efendisi oyunları veya J.R.R tolkien'in kitapları hakkında Bilgiler olabilir)

2. Olmasada sizin açinizdan 1.ye önem verin gerçekten sitenin görünüşü düzgün değil Fazla ileri gittiysem kusura bakmayın ...
TheConqueror
Yönetici
Yönetici
TheConqueror

Belki biraz şey ama site (bana göre) cok fazla reklam içermiyor fakat öyle gözüküyor  Empty
MesajKonu: Geri: Belki biraz şey ama site (bana göre) cok fazla reklam içermiyor fakat öyle gözüküyor    Belki biraz şey ama site (bana göre) cok fazla reklam içermiyor fakat öyle gözüküyor  Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 10:36 am

Görüşlerinizi bildirdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Bahsettiğiniz ilk konuda google aramasından ziyade site içi aramada kullanıldığından dolayı konulmuştur.

Reklamların yayınlanmasının sebebi ise bir firma ile olan anlaşmamızdan ötürüdür. Yayınlamamız mecburidir.

İkinci öneriniz düşündüğümüz hatta siteden sonradan kaldırılan birşey. Sitede fala üye bulunmadığı için ve bir aktiflik olmadığı için o konulara pek bir talep olmuyor fakat ilerleyen zamanlanda o kategoriler tekrar aktif edilecektir.

-LotRo TurKa-

Belki biraz şey ama site (bana göre) cok fazla reklam içermiyor fakat öyle gözüküyor
1 sayfadaki 1 sayfası